שיעורי הסטודיו

יוגה היא דרך רוחנית ומטרתה לצקת תוכן בחיינו ולסייע לנו לגלות את המשמעות האמיתית של החיים. את זה כולם צריכים, ולכן היוגה מיועדת לכולם. כולנו צריכים תרגול שיעזור לנו להתגבר על הקשיים ולהשתחרר מהסבל שמלווה את חיינו. לכן היוגה יכולה להועיל לכל אחד, ללא תלות באופי, בגיל או בנטיית הלב. כל מה שצריך זה רק רצון להתמיד ולהמשיך בתרגול ונכונות להתאמץ!


לוח שיעורים

ראשון - 08:30-10:00 

ראשון - 18.00-19.30

שני - 18:00-19:30

שני פילוסופיה - 20:00-21:30
שלישי - 9:00-10:30

שלישי - 18:00-19:30

חמישי - 08:30-10:00


שיעורים פרטיים בוקר/אחה"צ
 

אפשרות לפתיחת קבוצה למפגשי בייבי יוגה ועיסוי תינוקות
ייתכנו שינויים במערכת

 
20200811_101534.jpg

שיעורים קבוצתיים

השיעור מאפשר לך לקחת פסק זמן מהמולת היום,  מהמטלות היומיומיות, להניח את כל המחשבות בצד ולהיות עם עצמך. להתבונן פנימה לתוך גופך ולהקשיב לו דרך התרגול מתוך השקט,  להתבונן  בקצב הנשימה ובחיבור שבין תנועה לנשימה. להיות ער לגופך ולתחושות שעולות בו. 

משך זמן שיעור: 90 דקות

שיעורים פרטיים

הנגשת השיעור והתאמתו לצרכי התלמיד/ה מתן יחס אישי שכול תשומת הלב אל התלמיד/ה. דיוק וקצב התרגול מותאם ליכולת הגופנית, תוך מתן מענה על צרכים נוספים. קבלת המשך לתרגול אישי בבית.

משך זמן שיעור : 60 דקות

 
20200811_101841.jpg

שיעורי תרפיה

היוגה ככלי לריפוי לגוף ולנפש. אני ואת/ה במסע שלך.  השיעור כולל תרגילי יוגה מותאמים לגוף וליכולות שלך. תרגילי נשימה לשיפור וחיזוק המערכת הנשימתית והרגעת המצב המנטלי. נשוחח ונלמד איך להתמודד עם תסכול וכעס, ולהסתכל על מצבים משתנים בחיים דרך רוח של פילוסופית היוגה.

משך זמן שיעור: 90 דקות

 

סדנא - יוגה להורים ולילדים

סדנה יוגה מקרבת – יוגה להורים ולילדים מיועדת להורים ולילדים מגילאי 5 ומעלה. סדנא המאפשרת לנו לחוות זמן איכותי בלעדי עם ילדנו. דרך תרגול נשימה ביחד, הקשבה אחד לשני, תרגול יוגה משותף ודרך העיסוי– שיאצו אנו נמצאים בהכלת האחר, בנתינה וקבלה ובנוכחות מלאה של אהבה. ההורה מפנה מקום וזמן לעצמו ולילדו ומעניק את הזמן הזה כחוויה מעצימה נפשית, רוחנית ופיזית לילד, וחוויה זו חוזרת אליו בחיוך, הנאה, רוגע ושלווה שמקרין אליו ילדו. ברמה הנפשית הילד מרגיש אהוב וחשוב.

השיאצו – העיסוי הינה דרך בסיסית של האדם, שהינה צורך במגע. לעיסוי השפעה על תיפקודו של הגוף מבחינה בריאותית. הוא ממריץ את הדם לתאים, הוא מרגיע ומרפה את  השרירים ומערכת העצבים ובכך מעלה את רמתה של המערכת החיסונית. דרך העיסוי ההורה יוצר קשר ניפלא אוהב וקשוב לילדו ומלמדו ואת עצמו את חשיבות המגע לבריאות הנפש. ההורה מגביר את הביטחון והאימון של הילד ושל עצמו דרך ההקשבה והסבלנות שבמגע. עיסוי מחזק ובונה את הגוף ודרכו מתעוררת אצל הילד מודעות חיובית לגופו.

הסדנא מחזקת ומעצימה קשרים בין הורים לילדים וממלאת אותנו ברגשות חיובים.

משך זמן הסדנא: 60 דקות